Aramex Antalya kurye express gönderiler hakkında

Aramex Antalya kurye express gönderiler hakkında

Merhabalar, bu yazımızda sizlere Antalya ve çevre illerden yapmak istediğiniz kurye Express gönderiler hakkında bilgi vereceğiz. Antalya’dan yapacağınız tüm kurye Express gönderileriniz için konşimento ve proforma hazırlama aşamaları dahil olmak üzere sizleri detaylı olarak bilgilendireceğiz.

Kurye express gönderi yapmak için öncelikli olarak bilinmesi gerekenler

  • Gönderici ve alıcı (kimlik numarası ya da pasaport numarası dahil) sahip olmanız gerekmektedir.
  • Gönderiyi paketlemiş ve son halinin terazi ağırlığını, en boy ve yükseklik ölçülerini cm. cinsinden bilmeniz gerekmektedir. Ayrıca varış ülkesi bildirmelisiniz.
  • Doküman dışındaki tüm gönderileriniz için proforma fatura hazırlamış olmanız gerekmektedir.
  • Taşınacak ürün cinsini net olarak bildirmeniz gerekirse fotoğraf iletmeniz ve talep edildiği takdirde MSDS(Material Security Data Sheet) iletmeniz gerekmektedir. MSDS belgeleri genellikle kimyasal içeriğe sahip ürünler için talep edilmektedir. Belge tarihinin güncel olması önemlidir.

Hazır Olan Kurye Express Gönderim İçin Nasıl İlerleyebilirim?

Varış ülkesi belirlenen ve gönderime hazır gönderiniz için ihtiyacınız olan en önemli şey fiyatlandırmadır. Fiyatlandırma konusunda müşteri hizmetlerimizden destek almak için izleyeceğiniz yollar aşağıdaki gibidir.

  1. Kargonuzun varış ülkesini
  2. Kargonuzun terazi ağırlığını
  3. Kargonuzun en boy ve yükseklik ölçülerini net olarak bildirdikten sonra müşteri temsilcisi sizin için en uygun fiyatı hazırlayıp sunacaktır.

Gönderi takibini nasıl yapabilirim?

Size verilen konşimento kopyasındaki sağ üst köşede barkod altındaki 3 ile başlayan 11 haneli numara ile www.aramex.com adresine girerek kargonuzun takibini yapabilir ve güncel durumunu öğrenebilirsiniz. Kargo takibiniz ile ilgili takıldığınız bir konu ya da güncelleme konusunda bir gecikme fark ederseniz bize ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşabileceğiniz telefon numaramız +90(530) 390 07 70 şeklindedir.

Mail adresimiz ise info@aramexantalya.com şeklindedir.

 

 

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Contact US

OUR Location