Antalya – Dubai Kargo fiyatları ve teslimat süreleri

Antalya – Dubai Kargo fiyatları ve teslimat süreleri

Merhabalar bu yazımızda Aramex’in Merkez bölgesi olan Dubai’ye gönderebileceğiniz kargolarınız hakkında fiyatlandırma ve teslimat süreleri hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bilindiği üzere Aramex Ürdün(Jordan) menşeili ve Dubai(UAE) merkezli bir uluslararası lojistik firmasıdır. Bizlerde yaklaşık 20 yıldır Koştur Turizm Aramex Antalya Yetkili Acentesi olarak hizmet vermekteyiz.

UAE – Dubai – Abu Dhabi varışlı kargo fiyatlandırmaları hakkında

Birleşik Arap Emirlikleri hedef ülkelerimiz arasında birinci bölgede yer almaktadır. Birleşik Arap Emirliklerine bağlı şehirlere yapacağınız tüm gönderileriniz ağırlığına ve ebatlarına göre hesaplanarak Amerikan Doları cinsinden fiyatlandırılır. Bu fiyatlandırma yapılırken yarım kilogram altındaki doküman gönderilerinizden başlayarak 20 kilograma kadar olan tüm ağırlıktaki diğer tüm gönderilerinize kadar liste fiyatı baz alınarak hesaplanır. 20 kilogram ve üzerinde olan 30, 40, 50 …. 100 kg gibi gönderileriniz ise ağır kg liste baz alınarak daha avantajlı ve uygun fiyatlardan hesaplanır. Fiyatlandırma hakkında detaylı bilgi almak için 05303900770 nolu telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

UAE – Dubai – Abu Dhabi varışlı kargolarınızın teslim süresi

Birleşik Arap Emirlikleri varışlı tüm kargolarınızın teslim süreleri 1 haftanın altında olarak belirlenmektedir. Bu süre gümrük ya da transfer sürelerine göre zaman zaman değişebilmektedir. Bir gönderi yapmadan önce daha hızlı bir teslimat istiyorsanız; tatil günlerini mutlaka hesaba katmalısınız. Acente olarak gönderinizi Antalya’dan teslim aldıktan sonra aynı gün İstanbul merkeze gönderiyoruz. Operasyon birimi tarafından işleme alınan gönderiniz hazır konuma geldikten sonra ilk uçuşla UAE’ye doğru yola çıkıyor. Antalya’da başlayan kargolama sürecinden sonra teslimat en kısa sürede yapılıyor.

Kargolama ve fiyatlandırma sürecinde dikkat edilenler

Kargonuz eğer bir dokümandan farklı ise ağırlığının yanı sıra en, boy ve yükseklik bilgilerine de ihtiyaç duyuyoruz. Standart gönderilerde en, boy ve yükseklik birbirleriyle çarpılarak beş bine bölünüyor ve böylece bir kargonun desi olarak kaç kilograma eşit olduğunu buluyoruz ve buna hacimsel ağırlık diyoruz. Kargonuzun terazi ağırlığı ve hacimsel ağırlığı birbiriyle kıyaslanarak hangisinin değeri daha yüksekse buna göre fiyatlandırma yapılıyor. Kargonuzun paketlemesini yaparken bunu göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Contact US

OUR Location